דף הבית

 
 
 
   
 
אולם אירועים במרכז לה פלומה

אולם אירועים במרכז לה פלומה מעוניינים לארגן אירוע שיהווה חוויה בלתי נשכחת? זקוקים לכל האטרקציות שראיתם כבר באולמות אורבניים בעבר, ועוד ה


פורסם: 2/26/2017

מאמר זה שייך לקטגוריית אירועים

אולם אירועים במרכז לה פלומה

 
מעוניינים לארגן אירוע שיהווה חוויה בלתי נשכחת? זקוקים לכל האטרקציות שראיתם כבר באולמות אורבניים בעבר, ועוד הרבה מעל לכך? אתם זקוקים לאולם אירועים כמו לה פלומה! כשאתם באולם ססגוני, עשיר בהתקני תאורה צבעוניים ובהתקני ריהוט חסרי פשרות, אתם נהנים, למעשה, מכל האטרקציות המובילות בענף האירועים, ויוצאים משם עם הרגשה מסופקת עם המון טעם של עוד.
 
חוגגים אירועים גדולים כקטנים
 
אנו חוגגים את כל סוגי האירועים – גדולים כקטנים. אצלנו תוכלו למצוא מידע על חתונות, בריתות ובני/בנות מצווה. אנו חוגגים גם כנסים וקונגרסים עסקיים, ועל כן מכסים את כל סוגי האירועים. כשאתם חוגגים בלה פלומה אתם נהנים מתפאורת בוטיק צבעונית, תאורה חסרת פשרות שעוצבה והונדסה על ידי מקצוענים, ורווחה גדולה גם למספר לא קטן של חוגגים שבאו לשמוח בשמחתכם.
 
מסדירים את ההפקה ולא רק את שריון התאריך
 
כשאתם סוגרים אצלנו אירוע, זה לא רק התאריך. אנו נלווה אתכם לכל אורך תכנון האירוע, ונספק מידע על אנשי המקצוע הטובים ביותר לבניית האירוע שלכם. אנו נדאג ללוגיסטיקה ולמזון על פי מספר האורחים שהגיעו. יש לעדכננו על כל שינוי בתאריך שנוכל להיערך בהתאם ולשרת את כולם.
 
דואגים לאנשי מקצוע מעולים בתחום הקייטרינג, הדי ג'יי והמוזיקה החיה
 
אצלנו תוכלו למצוא אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה ובראשם תקליטנים ומלצרים של קייטרינג. אנו נוכל לסייע לכם למצוא צלם לאירוע, צלם מגנטים, עורך וידאו, מוזיקאים חיים, והכל במחיר ממש טוב, השמור לחברות הפקות כמו זו שלנו. כך, תוכלו ליהנות עם האומנים האהובים עליכם בתעריפים שלא תאמינו שהם קיימים.
 
לה פלומה – אולם אירועים באווירה אחרת!
 
כשאתם חוגגים אירוע בלה פלומה גן אירועים יוקרתי במרכז אתם חוגגים באווירה אחרת, השזורה באור יקרות, הוא אור התאורה המעוצבת שלנו. הן באולמות הקטנים והן באולמות הגדולים, האור הוא חלק בלתי נפרד מהאירוע, וצבעיו השונים הם חלק בלתי נפרד מהעיצוב שלו. בנוסף, האולם עשיר בקרניזים ומסתורי גבס מעוצבים לרווחתכם ורווחת הקהל. ללא ספק, אולם אירועים פה פלומה יוצר תנאים אטרקטיביים לכל בעל אירוע.
 
צרו קשר עם אולם אירועים במרכז לה פלומה לעוד חווית בוטיק בלתי נשכחת עבור כל סוגי האירועים