דף הבית

 
 
 
   
 
כיצד בוחרים בית השקעות?

כיצד בוחרים בית השקעות? בית השקעות הטוב ביותר - כיצד לבחור את אותו בית השקעות המתאים דווקא לכם ? בזמנים שבהם קיימת פריחה כלכלית בכלל

פורסם: 11/2/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית השקעות
כיצד בוחרים בית השקעות?
 
בית השקעות הטוב ביותר - כיצד לבחור את אותו בית השקעות המתאים דווקא לכם ?
 
בזמנים שבהם קיימת פריחה כלכלית בכלליות החשיבות של הבחירה באותו בית השקעות המתאים לכם ביותר היא מכרעת עד מאוד . קיימים סוגים רבים של אותם בית השקעות בשוק אך המגוון הגבוה של אותם בית השקעות לא אומר שכל אותם בית השקעות זהים באיכות , ביכולות , בשירות ובמוסריות שלהם ( ונבין מיד מדוע נושא זה של מוסריות הוא כה חשוב עבור אותם בית השקעות ) . ראשית , עלינו להאמין ולבטוח באותו בית השקעות שבו בחרנו וזאת מדוע ? ובכן , אל לנו לשכוח שמסרנו לאותו בית השקעות את רוב הכסף שלנו , כסף שעמלנו עליו יומם וליל ללא הפסקה , כף זה נשלח להיות תחת חסותו של אותו בית השקעות האמור לטפל בו ולטפח אותו , לגרום לו לצמוח ולהגיע לגבהים חדשים . אך בפועל , הכלכלה היא לא מדע שניתן לחיזוי ( למעשה , הכלכלה מהווה את אמצע הדרך בין המדעים המדויקים כגון כימיה , פיזיקה , מתמטיקה ודומיהם למדעי החברה , היא השילוב ממש של דברים אלה ) .
 
בשל כך הבחירה בבית השקעות מסוים חייבת ליצור אמון ומחויבות כלפיו . לכו והתרשמו מאותם בית השקעות כזה או אחר ובחרו את זה שהנתונים שלו הטובים ביותר אך גם זה שהתרשמתם מאדיבותו , מהשירות שלו ומהיחס של העובדים שלו .
 
בחירה בנושא ש ל בית השקעות שאינו מתאים לכם בוודאי ותוביל לאסון פיננסי כך ששימו לב טוב מאוד במה אתם בוחרים , מדוע אתם בוחרים ומה זה נותן לכם בפועל . בית השקעות כזה או אחר יכול באמת להטיב עמכם , השאלה היא רק איזה .