דף הבית

 
 
 
   
 
דירות למכירה באזור השרון

דירות למכירה באזור השרון אם גם אתם זקוקים לשינוי מרענן בדיור שלכם, ויש לכם את האמצעים לשדרג את הדיור, אנו ממליצים על איתור דירות למכירה באב


פורסם: 10/10/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית נדלן

דירות למכירה באזור השרון

אם גם אתם זקוקים לשינוי מרענן בדיור שלכם, ויש לכם את האמצעים לשדרג את הדיור, אנו ממליצים על איתור דירות למכירה באבן יהודה. להפתעתכם, ייתכן כי תידרשו לשלם פחות כסף ממה ששילמתם על הדיור הקודם ולקבל איכות חיים יותר טובה, מבלי לאבד ולו סנטימנט אחד מרמת החיים אשר הייתה לכם. כך, למשל, אם אתם גרים בתל אביב, המחיר שתשלמו על וילה ביישוב כמו תל מונד יהיה מופחת, ועדיים תיהנו מחינוך ברמה טובה, קונצרטים של טובי האומנים וחנויות נוחות פתוחות 24 שעות ביממה. כשאתם באים לתל מונד אתם למעשה נהנים ממגוון עצום של יתרונות

מרכזי קניות קהילתיים

מרכזי קניות ליד הבית, במרחק רגלי, וללא מחירים גבוהים כמו שקורה בדרך כלל בחנויות מכולת. כך, למשל, במרכז הקהילתי ברחוב הדקל בתל מונד תוכלו למצוא חנויות מזון מהיר, סופרים ומכולות, חנויות לכלי בית, חנויות שיפוצים – והכל במחירים נגישים.

חנייה בשפע

חנייה פנויה לכל אורך היישוב הן באזור המגורים והן במרכזים הקהילתיים, מה שהופך את ההתנהלות התעבורתית בעיר לקלה מאד. בנוסף, בעיר פועלת תחבורה ציבורית נגישה מאד לכל אזור השרון, מנתניה וכפר סבא ועד קדימה צורן שבצפון.

בתי ספר מובילים, חינוך איכותי

בתי ספר מהמשובחים בארץ, מרכזי לימוד ברמה גבוהה, בתי ספר למוזיקה, ומגוון עשיר של פעילויות חינוכיות לכל הגילאים. ללא ספק, מגורים בשרון ובפרט בתל מונד – פותחים גם עבור הילדים שלכם מגוון עצום של אפשרויות חדשות.

התאמה אישית של הדירה לכל דייר

ההתאמה תתבצע על ידי חברת תיווך על בסיס מחירים רצויים, אזור מגורים נחוץ, וסוג נכס: וילה קטנה, וילה גדולה, למשפלה, לזוג וכד'. ההתאמה תיעשה על ידי מקצוענים בתחום הנדל"ן אשר ימצאו עבורכם בדיוק את הנכס הרצו לכם, ובמחיר הנגיש לכם אשר ציינתם בפתיחת הפגישה.

למידע נוסף על דירות בשרון – פנו אלינו ונסייע לכם לאתר את בית החלומות שלכם!