דף הבית

 
 
 
   
 
הגדלת חזה - ניתוח אסתטי הנפוץ ביותר

הגדלת חזה - ניתוח אסתטי הנפוץ ביותר נשים המבקשות לעבור תהליך של הגדלת חזה מבקשות לשוות לעצמן מראה יותר נשי ובוגר. לחלקן החזה הטבעי אינו

פורסם: 8/2/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית קוסמטיקה

הגדלת חזה - ניתוח אסתטי הנפוץ ביותר

 
נשים המבקשות לעבור תהליך של הגדלת חזה מבקשות לשוות לעצמן מראה יותר נשי ובוגר. לחלקן החזה הטבעי אינו מספק או מספיק להן והן רוצות לשנות את הפרופורציות של גופן על ידי הגדלת החזה.
 
ירכיים וחזה שופע הם סמל לנשיות בקרב חברות מסוימות ובתקופות שונות בתולדות האנושות ועדיין אין זו עסקת חבילה בכל הנוגע לרצון הנשים או תכתיבי החברה.
 
לעתים נשים מבקשות לעבור ניתוח הגדלת חזה כדי לשפר את מראה החזה לאחר הרזיה דרסטית, לאחר הריון והנקה או כדי לשפר מצב של חוסר סימטריה.
 
בחירת השתל בעת הגדלת חזה קשורה באופנה ממש כמו התופעה של הגדלת חזה, אך יש לבחור את השתל המיטבי גם מבחינת החומר, הגודל וכמובן הצורה.
 
מנתח מנוסה ומיומן יוכל להמליץ ביתר קלות על השתל המתאים ביותר עבור הלקוחה, בהתאם לרצון של המטופלת וגורמים אחרים ומחייבים כמו מבנה הגוף ואנטומיה הספציפית ועובי וסוג העור.
 
חשוב לוודא שהשתל עומד בתקנים המחמירים כדי להימנע מנזילות ודליפות שיצריכו ניתוח נוסף ,מהוות סיכון רפואי וכמובן עגמת נפש.
 
אישה שהחליטה שהיא מעוניינת בניתוח הגדלת חזה צריכה להיות ערה לכל הסיכונים הכרוכים בדבר. למרות שהניתוח נפוץ ורווח, יש מספר סכנות. ידיעה מוקדמת תעזור לקבל החלטה מושכלת ונכונה יותר. זיהומים, דחיית השתל, מיקום לא טוב הם רק חלק מהסיכונים שעלולים להתרחש.
 
בחירת מנתח מקצועי המבצע הגדלת חזה תבטיח את השקט הנפשי שזקוקים לו כל כך בכל הנוגע להליך כירורגי ונפשי שכזה. הגדלת חזה אינה הליך פיזי גרידא כי אם נפשי ויש להתכונן אליו במעוד מועד. בחירת מנתח מהימן תבטיח שכל החומר יהיה בידיכן ושלא תרומו ומשאלתכן תנוצל ניצול ציני של בצע כסף.
 
לאחר שהחלטת לעבור את הניתוח, בחרת מטפל שהסביר על ההליך ושמע ממך מהן דרישותייך, נותר רק לקבוע מועד לביצוע הגדלת חזה. שיהיה בהצלחה!