דף הבית

 
 
 
   
 
הפלגות נופש

הפלגות נופש הפלגות הן סוג פופולארי של נופש. חברות ספנות מציעות הפלגות ליעדים שונים בעולם במחירים שונים. יעדים מבוקשים להפלגות היוצאות מא


פורסם: 6/23/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית מלונות
הפלגות נופש
 
הפלגות הן סוג פופולארי של נופש. חברות ספנות מציעות הפלגות ליעדים שונים בעולם במחירים שונים. יעדים מבוקשים להפלגות היוצאות מאיזור ישראל הם מדינות קרובות וביניהן טורקיה, קפריסין, רודוס, יוון ואיים שונים באיזור. כמו כן, הפלגות אחרות מגיעות לאיטליה, ספרד, צרפת, מלטה ויעדים נוספים. הפלגות אלה הינן מבוקשות במיוחד משום שהן נמשכות מספר ימים בודדים או במשך סוף שבוע. מוקדי המשיכה בהפלגות הן האוכל שזמין במשך כל שעות היממה. מוקד משיכה נוסף בנופשי הפלגות הוא בכך שיש חנויות דיוטי פרי, חנויות פטורות ממכס, בהן אפשר לקנות מוצרים כל הזמן.
 
הפלגות מכילות בתוכן פעילויות רבות כדי שחלילה לא יהיה משעמם לרגע. יש הפלגות בהן יש חדר כושר ומגרשי ספורט שונים על הסיפון. הפלגות אחרות מעלות על הסיפון אמנים שונים כדי שישירו ויופיעו בפני הקהל. ישנן הפלגות מיוחדות אשר מעלות על סיפונן זמרים מזרחיים מפורסמים כשכל ההפלגה היא בסימן ההופעה שלהם. אניות של הפלגות נופש הינן גדולות מאוד ומכילות בממוצע בין שלוש מאות לארבע מאות חדרים ומתאימות בממוצע לכאלף נופשים. יתרון נוסף בהפלגות הוא שהפסינה שטה ממקום למקום, הנופשים נהנים על הסיפון ומההפלגה ויורדים לגיחות קצרות במדינות אליהן מגיעה הספינה. כך ניתן להנות מביקור בכמה יעדים בזמן קצר יחסית.
 
הפלגות מכילות בתוכן פינוקים שונים. על הפלגות ניתן למצוא סיפוני שיזוף, ספא זוגי עם טיפולים מיוחדים, סאונה, בריכות שחייה, מסעדות, בארים, מועדונים, מספר חנויות פטורות ממכס ואפילו אולמות קולנוע. הפלגות אשר מכילות בתוכן פעילויות לילדים הינן נפוצות גם כן. כך גם ההורים וגם הילדים יכולים להנות בצורה שווה מהנופש. ועדי עובדים מסוימים מזמינים הפלגות לעובדי החברה בתור הנופש השנתי. משום שישנן חברות ספנות שונות ומספר רב של הפלגות היתן למצוא דילים המציעים מחירים מיוחדים להפלגות.