דף הבית

 
 
 
   
 
השכרת רכב

השכרת רכב השכרת רכב בחופשה במדינה זרה בהחלט יכולה להיות דרך נהדרת לשדרג את החופשה. השכרת רכב מאפשרת לנופשים בארץ זרה להיות ספונטניים פי

פורסם: 6/23/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית רכב
השכרת רכב
 
השכרת רכב בחופשה במדינה זרה בהחלט יכולה להיות דרך נהדרת לשדרג את החופשה. השכרת רכב מאפשרת לנופשים בארץ זרה להיות ספונטניים פי כמה. באמצעות השכרת רכב ניתן לטייל בקלות ממקום למקום מבלי להסתמך על איש ולהשען על איש. אין צורך להזמין מראש כרטיסים לרכבת, להסתבך עם נהגי מוניות מציקים, להצטופף באוטובוס, ברכבת התחתית או בחשמלית אלא פשוט להנות מחופש מוחלט. השכרת רכב אם כן מעניקה אוירה אחרת לטיול. השכרת רכב מאפשר ספונטניות משום שבהחלטה של רגע ניתן להחליט כי נוסעים לטייל בעיר אחרת או באזור כפרי אחר, גם אם מדובר באמצע הלילה. השכרת רכב מאפשרת גם להגיע במקרה למקומות שלולא רכב פרטי אי אפשר היה להגיע אליהם כלל.
 
השכרת רכב במדינות מסוימות בעולם אינו תמיד נוח כל כך משום שישנן מדינות בהן נהוג לנסוע בצד שמאל של הכביש ולא בצד ימין, כפי שנהוג בישראל. השכרת רכב במדינה כזו ונהיגה בצד ה"הפוך" של הכביש עלולה לגרום לתאונות דרכים, לחוסר התמצאות ולאי נוחות בנהיגה. ישנן מדינות בהן השכרת רכב הוא דבר ממש לא נוח ולא מומלץ. לרוב מדינות בהן השכרת רכב הוא דבר לא מומלץ הוא מדינות עולם שלישי בהן קשה מאוד להסתדר עם רכב פרטי בגלל כבישים משובשים, העדר תשתיות וכן הלאה. אם נופשים בערים גדולות דוגמת ניו יורק גם לא כדאי לשכור רכב. ערים אלה ידועות בעיקר בגלל פקקי התנועה האדירים שיש בהן ובגלל העדר מקומו חניה בעיר. לעתים פשוט נוח יותר להסתמך על מוניות ועל תחבורה ציבורית.
 
השכרת רכב בארץ זרה יכול להיות נהדר עבור אחדים ועבור אחרים השכרת רכב בחו"ל יכול להיות סיוט של ממש. כך או כך כאשר רוצים להכיר מקום מסוים מזוית ראיה שונה מומלץ לשקול השכרת רכב.