דף הבית

 
 
 
   
 
איך לבחור מיטת ילדים איכותיות

אם אתם מעוניינים במיטות ילדים איכותיות, הרשו לנו להמליץ על מיטות כפולות עם תא מצעים מיוחד. להלן הסגולות הייחודיות של מיטות הילדים שלנו, אשר


פורסם: 5/9/2018

מאמר זה שייך לקטגוריית ילדים

אם אתם מעוניינים במיטות ילדים איכותיות, הרשו לנו להמליץ על מיטות כפולות עם תא מצעים מיוחד. להלן הסגולות הייחודיות של מיטות הילדים שלנו, אשר נדיר כי תמצאו במקומות אחרים.

מזרון עליון ונשלף ברמה גבוהה מאד

המזרון הנשלף מוצא מהמיטה בקלות וללא צורך להפעיל כוח. הוא נשלף באמצעות קפיץ המזרון העליון והמזרון הנשלף נוחים מאד, רכים ומספקים תחושת נוחות ויציבות. המזרנים, על אף כי מדוגמים הם, שונים זה מזה בקשיחות ובהרכב חומרי הייצור, ולכן חובה על כל נער למדוד היטב מספר רב של מזרנים בטרם יגיע להחלטה. החלטה לא טובה או חלקית על המזרון עלולה לגרום לשינה לא מוצלחת ואנו לא צריכים להכביר במילים למה זה עלול לגרום.

ארגז מצעים ייחודי

בדרך כלל אתם תראו ארגז מצעים קפיצי נשלף בחתיכה אחת. כאן הארגז אינו פועל על קפיץ בכלל אלא הוא מהווה מגירה שפותחים מתחתית המיטה. לנו במיטות יש 2 מגירות, האחת מתחילה מהכר ומסתיימת באמצע המיטה והשנייה מתחילה באמצע המיטה ומסתיימת היכן שמניחים את כף הרגל. יש לכם 2 מגירות מצעים המספקות מקום רב לכל תכולת המצעים העודפת שלכם, או לפחות לחלק לא קטן ממנה.

מיטת ילדים איכותית

כיצד חשוב לבצע את הבחירה של המיטות הללו?

בראש ובראשונה הכל מתחיל והכל נגמר מהמזרון. מזרון לא נוח, פירושו מיטה לא נוחה, פשוטו כמשמעו. אסור ללחוץ על הבן או הבת שלכם, אלא בדיוק להיפך: לאפשר להם למדוד הרבה מאד זמן מזרנים עד שהם יחליטו מה היה דגם המזרון הנוח ביותר עבורם. המזרון נבחר? כעת זהו השלב לבחור בסיס למיטה, ורצוי שהוא יהיה מעוצב ומתאים מאד לתפאורת החדר. לנו יש את כל הכלים להכווין אתכם לאייטם הנכון.

המקום שלכם למציאת מיטות ילדים ייחודיות

בואו להתרשם ממבחר של שמנת עיצובים, ולצפות במיטות הילדים הייחודיות שלנו. מיטות ילדים אלה כילות פונקציות נדירות ומגשימות לישן עליהן נוחות חסרת פשרות ויציבות מתמדת. בואו למצוא ריהוט ילדים מעולה, עם מזרון נוח ומשטחי שינה ערבים ומדוגמים. בואו ליהנות מארגזי מצעים איכותיים ומעיצוב מיטה חסר פשרות.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו לשמנת עיצוב חדרי ילדים בנושא מיטות ילדים איכותיות!