דף הבית

 
 
 
   
 
נגני MP3 - מדוע כדאי?

נגני MP3 נגני MP3 הם מכשירים שבהם משתמשים לאכסן ולהאזין למוסיקה בפורמט דיגיטלי דחוס ויש להם תכונות נוספות. בעוד שבעבר הלכנו עם נגני דיסק


פורסם: 6/23/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית טכנולוגיה
נגני MP3 - מדוע כדאי?
 
נגני MP3 הם מכשירים שבהם משתמשים לאכסן ולהאזין למוסיקה בפורמט דיגיטלי דחוס ויש להם תכונות נוספות. בעוד שבעבר הלכנו עם נגני דיסקים וערמת דיסקים בתיק כדי שנוכל להחליף את המוסיקה שאנחנו שומעים מעת לעת, היום נגני MP3 משחררים אותנו מהצורך להסתובב עם כמויות דיסקים שכן אפשר לאחסן על גבי נגני MP3 כמויות גדולות של מוסיקה.
 
הפורמט הדיגיטלי מאפשר איכות שמע מצויינת ואין בעיה של דיסקים שנשרטים ו"קופצים" כאשר מאזינים למוסיקה עם נגני MP3.
בנוסף העובדה שאפשר לכווץ ולדחוס קבצי מוסיקה מאפשרת לעלות אל נגני MP3 כמויות גדולות הרבה יותר של שירים. כמובן שכמות השירים שאפשר לעלות אל נגני MP3 תלויה בגודלו של כרטיס הזכרון אבל בכל מקרה מדובר בכמות גדולה באופן משמעותי מהכמות של דיסקים איתם היו אנשים מסתובבים בתיק. כמובן שיתרון נוסף הוא הגודל של נגני MP3. בעוד שנגני דיסקים היו גדולים יחסית, שלא לדבר על המשקל שיש לכמות גדולה של דיסקים שמסתובבים איתם בתיק כל היום, הרי שהמשקל והגודל של נגני MP3 קטן נוח לנשיאה. בעצם נגני MP3 מאפשרים לשאת אלפי שירים במכשיר במימדים קטנים ביותר.
 
נגני MP3 הם בעלי תכונות נוספות מעבר לאכסון מוסיקה. יש נגני MP3 שיש בהם רדיו דיגיטלי מובנה המאפשר לקלוט תחנות רדיו מגוונות, יש נגני MP3 שכוללים גם טייפ מנהלים המאפשר הקלטת אינפורמציה והשמעתה בעת הצורך.  יש נגני MP3 שמשולב בהם משדר FM לרכב. עבור הספורטאים והמתעמלים למניהם יש פתרונות בתחום של נגני MP3. בעת אימון או ריצה יש צורך למנוע זעזועים וקפיצות של נגני MP3 ובעת שחיה יש צורך בעמידות בפני מים. יש נגני MP3 שמספקים בדיוק את התכונות הללו שעושות אותם מתאימים במיוחד עבור אנשים העוסקים בספורט, וזאת בלי לפגוע באיכות הסאונד.