דף הבית

 
 
 
   
 
סורגים מעוצבים

סורגים מעוצבים בשונה מהעבר, כיום מקובל להתייחס לסורגים כאל מוצרים מעוצבים המעבים את מראה החלון ממש כמו הפרופיל שלו והווילון הצמוד אליו.


פורסם: 8/9/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית עיצוב
סורגים מעוצבים
 
בשונה מהעבר, כיום מקובל להתייחס לסורגים כאל מוצרים מעוצבים המעבים את מראה החלון ממש כמו הפרופיל שלו והווילון הצמוד אליו. הסורגים כיום יכולים להיות דקורטיביים למדי ולסמל מספר תופעות בתחום הדקורציה הביתית. ניתן מספר דוגמאות שיסברו לכם את העין.
 
סורגים שחורים ומוזהבים בסגנון אנגלי עתיק
 
אלו הם אותם סורגים שניתן לראות בקרבת הארמונות של לונדון: סורגים שחורים עם קצוות חדים מוזהבים. סורגים אלו ניתנים להתקנה כסורגים שטוחים מקבילים לקיר, על פי רוב. יש מרחק בינם לבין החלון 3-10 ס"מ.
 
סורגי בטנה
 
סורגים בצורת חצי עיגול עם השקה לקיר בחלקם העליון. על פי רוב הם לבנים אולם ניתן למצוא להם גם גרסא בצבעים אחרים. חומר הייצור שלהם – ברזל. והם נחשבים לסורגים בטיחותיים לבית ויפים במיוחד.
 
סורגים שקופים
 
סורגים המכילים מסר של עיצוב ומיגון כאחד. בתוך הבית הם משתלבים נהדר עם הבית המודרני: הקיר הלבן, הארון הכסוף וכד'. מחוץ לבית הם לא נראים ועל כן מתאים את הפורץ לחשוב שאין סורגים בכניסה.
 
סורגים מתקפלים
 
סורגים הנראים במגוון קולקציות: עגולים, מרובעים ומלבניים. הם מתבססים על מנגנון קיפול שניתן להכניס לתוך פיר או לקפל לצד. כאשר נועלים אותם ניתן לעשות זאת באמצעות ניצרה או להשתמש במפתח שפותח ונועל את הסורגים. אם יש לכם ילדים מומלץ לשמור על המפתח הזה בשבע עיניים ולדאוג שהסורגים יהיו נעולים כשאתם יוצאים ומשאירים אותם לבד בבית.
 
התקנת סורגים מעוצבים
 
חברת הסורגים יכולה להתקין עבורכם את כל סוגי הסורגים ביעילות ובקלות. החברה תספק לכם את כל דגמי הסורגים לפי דרישה ותתאים אותם לביתכם. ניתן להזמין יועץ מטעם החברה שיבחן את הבית וימליץ לכם על דגמים מומלצים בטרם הקנייה, ולאחר מכן תתבצע התקנה מלאה של דגם הסורגים אשר נרכש. ניתן לטפל במספר חלונות במקביל באותו הבית. על כל דגם סורגים שתרכשו יינתנו שנים/חודשי אחריות ארוכים במסגרתם ניתן יהיה לתקן תקלות ולספק שירות חינמי על פגמים שנתגלו בסורגים. לאחר מכן, תוכלו לצרוך את אותם שירותים במחירים נמוכים כיאה ללקוחות נאמנים. כמובן שניתן לקבל עדכונים שוטפים מחברת הסורגים על דגמים חדשים שיצאו – אשר עשויים יהיו לעניין אתכם ברכישה הבאה.