דף הבית

 
 
 
   
 
עיצוב כורסאות

עיצוב כורסאות מהו עיצוב כורסאות אטרקטיבי? מדוע חשוב לעצוב כהלכה את הכורסאות שלכם, כך שיתאימו כנדרש לכל בית ובית ויהוו גושפנקא עיצובית בכ


פורסם: 7/22/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית עיצוב
עיצוב כורסאות
 
מהו עיצוב כורסאות אטרקטיבי? מדוע חשוב לעצוב כהלכה את הכורסאות שלכם, כך שיתאימו כנדרש לכל בית ובית ויהוו גושפנקא עיצובית בכל מקום בו הן נמצאות?
 
עיצוב כורסאות קובע כיצד ייראו התקני הישיבה הביתיים שלכם. הוא אטרקטיבי כאשר הוא משלב בחובו צבעים, צורות ופונקציות דקורטיביות ויפות עם אלמנטים של חידוש. החשיבות שבעיצוב בוטיק לכל כורסא וכורסא מתבטאת בעיקר בשל כך שזהו הרהיט המרכזי בסלון שלכם, ולכן הוא צריך להיות הכי נוח והכי יפה, ובקיצור – הכי אטרקטיבי שניתן לדמיין. המיטה משמשת בעיקר לשינה, וטפט-הקיר משמש בעיקר לעיבוי העיצוב בבית. עיצוב כורסאות הוא תהליך שמבטיח שהכורסא תהיה נוחה כמו מיטה ודקורטיבית כמו טפט.
 
למי מומלץ לפנות בנושא עיצוב כורסאות לבית?
 
חשוב שזו תהיה חברת מעצבים המתמחה הן בעיצוב והן בשיווק של כורסאות. בחברה כזו – עיצוב כורסאות נהפך לחוויה של ממש, והמאפיינים יוכלו לשבת אתכם ולסייע לכם לגבש נוסחת עיצוב לכורסא העתידית שלכם. כך, תגדילו את סיכוייכם לרכוש כורסא יפה ואטרקטיבית, וגם – כורסא עמידה ואשר לשמש אתכם למשך שנים רבות ללא צורך בהחלפה, תיקון או כל שירות אחר הקשור אליה.
 
כיצד נקבע עיצוב כורסאות?
 
עיצוב כורסאות וכסאות מנהלים הוא תהליך שנעשה בידי אדריכלים המתמחים בריהוט הביתי והמשרדי. אדריכלים אלו משלבים חומרים שונים רק עם חומרים שמתאימים להם מבחינה כימית, ואשר ניתן להדביק אותם זה לזה כך שיישארו יציבים וכמקשה אחת לאורך שנים רבות. בנוסף, מושפע המעצב רבות מהצבעים והצורות של החומרים השונים, ועל כן הוא מרבה לעצב כורסאות בנוסחים שונים: נוסח הרנסנס, נוסח מודרני, בעיצוב כפרי על בסיס ידיות עגולות בקצוות הכורסאות, וכד'. האדריכל המעצב רואה ברהיט שלו ממש את מה שהילד שלכם רואה בציור הראשון שהוא מפיק – מוצר שהושקעה בו מחשבה אשר התבטאה הלכה למעשה בעיצוב.
 
דגשים לגבי קניית כורסאות מעוצבות
 
* חשוב לוודא שיש אחריות רבת חודשים או שנים על כל מוצר ומוצר.
 
* יש לשאול לגבי כללי זהירות בתחזוקת המוצר: ניקיון, הסרת אבק, וכללי שימור.
 
* מומלץ להתעדכן לגבי מוצרי ריהוט חדשים בחנות בה הנכם רוכשים.
 
כורסאות יפות ודקורטיביות אשר נעשו בידי ניקולטי - סלונים מעובצים המומחים לתחום עיצוב כורסאות ניתנות לרכישה לכל סוגי הבתים!