דף הבית

 
 
 
   
 
עיצוב פרקטים לפנטהאוז

 הדגשים לעיצוב והתאמת פרקטים לפנטהאוז


פורסם: 4/25/2017

מאמר זה שייך לקטגוריית לבית

הפנטהאוז מבפנים הוא כמו כל דירה אחרת, אך בשונה ממנה, החלק החיצוני שלו, כלומר מרפסת השמש, מהווה 40-50% משטח הדירה, וזה שטח עצום בגודלו לריצוף. הבעיה היא שלא מדובר באותם כללים כמו בריצוף בתוך הבית, משום שסביבת החוץ חשופה למפגעים אקלימיים, והאחרונים עלולים להשפיע לרעה על הפרקטים שלכם אם הם לא נבחרו כנדרש. לכן, הפרקטים שאתם מתקינים בתוך הבית מאולצים לפרקטים אותם נדריך אתכם כיצד לבחור בחוץ.

 

אלו בעיות עלולות להתחולל אם לא בוחרים נכון פרקטים חיצוניים?

פרקטים קלים מדי, גם אם הוטמעו ממש חזק, חשופים למפגעי רוח. פרקטים מעץ שאינו עמיד לסביבת החוץ עלולים להתנפח ממי הגשמים שיחלחלו לתוכם. הבעיות הללו הן בעיות שלא רק שישפיעו לרעה על הריצוף שלכם, אלא מדובר בבעיות בטיחות של ממש. מה עושה צרכן שלא רוצה להסתבך על הפרקט העדין מול איתני הטבע? מתקין דקים למרפסת, אבל כל אחד יודע שזה לא אותו דבר כמו פרקטים, וכיום נמצאו כבר פתרונות המאפשרים להטמיע גם פרקטים קטנים ומעוצבים ולא רק דקים גדולים המתאימים למתחמי ענק לאירועים, ונראים פחות טוב בבתים ובדירות.

 

הפרקט הכי מומלץ לפנטהאוז – הפולימרי!

הפרקט הפולימרי הוא הפרקט המשוריין ביותר, לא חשוף למפגעי קילוף צבע, חזק ועמיד מאד, עומד בעומסי דריכה אדירים, ובנוי להצבה באיתני הטבע, כולל בגשמים. לראיה, בתוך הבית היצרן אינו מגביל אתכם בחומרי ניקיון ובמים, וניתן להשתמש כמעט בכל חומר שתרצו ובמים ללא הגבלה. המשטח לא יתנפח ולא יתבלה, אלא יישאר חדש כמו שקיבלתם אותו.

 

כיצד נעצב את הפרקט הפולימרי לפנטהאוז?

העיצוב יתבצע בשלבים. תחילה, ייבחר צבע לפרקטים. בשונה ממה שחושבים, חום אינו הברירה היחידה, וניתן למצוא לא מעט אלטרנטיבית העשויות להתגלות כמתאימות יותר מבחינה עיצובית. לאחר שבחרתם צבע, ניתן יהיה לבחור את המידות של כל אריח פרקט, ולקבוע את הרווח הרצוי לכם בין האריחים. ההתקנה תתבצע, ואנו ננחה אתכם אם להזמין מהמנעולן שלכם שירות הגבהת דלתות אם הדגם שבחרתם עבה, ויצריך את ההגבהה המבוקשת. לאחר ההתקנה, ייבדקו הפרקטים ואנו נאשר את הפרויקט רק לאחר שהוא הסתיים על הצד הטוב ביותר, עם אפשרויות דריכה יציבות ומענגות בכל הפנטהאוז. 

למידע נוסף אודות פרקטים לפנטהאוז היכנסו לקטלוג פרקטים למינציה 2017 והתרשמו ממגוון  רחב של פרקטים מעוצבים ומרשימים !