דף הבית

 
 
 
   
 
שיחות יזומות לבתי עסק - המדריך המלא

שיחות יזומות לבתי עסק - המדריך המלא כאשר אתם מבקשים לבצע שיחות יזומות במטרה למכור את המוצר, הנכם, למעשה, מהמרים. אל תהמרו על הפעילות


פורסם: 6/23/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית עסקים

שיחות יזומות לבתי עסק - המדריך המלא

כאשר אתם מבקשים לבצע שיחות יזומות במטרה למכור את המוצר, הנכם, למעשה, מהמרים. אל תהמרו על הפעילות הכלכלית שלכם: השאירו אותה למומחים. שיחות יזומות לבתי עסק זו מלאכה למקצוענים, ויש חברות שעושות את זה – חברות טלמרקטינג. בחירת חברת טלמרקטינג היא מיומנות שחשוב לדעת כיצד עושים על מנת לבחור את השירות המתאים לכם ביותר.

ודאו שמדובר בטלמרקטינג מכירתי

בחברות רבות טלמרקטינג מסתכם בשיחות יוצאות למענה על סקרים. מענה על סקרים מסק אינדיקציה על מחשבת ההמונים על המוצר, אולם אם רצונכם הוא גם למכור, ולא רק לקבל ייעוץ על מחשבת ההמונים, חשוב לוודא שזהו טלמרקטינג מכירתי אשר גם מתקשר ללקוחות ומוכר בשמכם את המוצרים.

ודאו שהטלמרקטינג עובד עם חטיבת מחקר

 רק חטיבת מחקר תדע להוציא מכל לימון את הלימונדה שלו ובמילים אחרות – היא תדע לקחת גם מוצר או שירות שאינם נראים כמבוקשים ולהפוך אותם לכאלה על ידי חבירה לאוכלוסיה הספציפית שהייתה רוצה לקנות אותם, ושכנועה שאתם העוסקים המצטיינים באותו מוצר או שירות.

ודאו מול הטלמרקטינג שהפרטים הקטנים אודות המוצר, השירות ואופן המכירה סוכמו ולובנו

 מומלץ להיפגש עם העובדים ומנהל השירות, לוודא שהם מכירים טוב את המוצר או השירות ועל כן הם מוכנים למכור אותם. יש לערוך תיאום ציפיות, במידה וזיהית טעויות ניסוח – לתקן, ולבצע פעולות לליטוש המכירה העתידית. אתם תיווכחו שלא יידרש לכם הרבה זמן לעשות זאת, ובתוך דקות כבר תהיה נוסחת מכירה מקובלת על שניכם: אתה בתור הלקוח, וקברניטי מוקד הטלמרקטינג.

יש להזמין סוגי תכנים בשיחות היזומות

 מומלץ לשבת עם חטיבת המחקר ולהגיע לתובנות לגבי ההזמנה של התכנים: חיבור שאלון סקר על המוצרים והפצתו מספר ידוע מראש של פעמים, מוצרים שעבורם המכירה תקודם, ומוצרים שיושמו בעדיפות משנית. אם תתייעצו עם חטיבת המחקר – תיווכחו שאתם במקום טוב, ותוצאות מכירה  ייראו כבר בימים הראשונים של ההצטרפות לשירות.

ודאו כי העובדים בקיאים במוצר: עשו מולם סימולציה

הודיעו למנהלי המשמרת בטלמרקטינג שתתבצע סימולציה למוצר, והתקשרו מדגמית לאחד העובדים. אתם תיווכחו שמדובר באנשים שבקיאים ברוב המוצרים והשירותים שקיימים בארץ ובעולם, ועדיין הם יישמעו מקצועיים מאד, ממש לו הם היו נמצאים על ידכם ברגע זה ממש.