דף הבית

 
 
 
   
 
תכשיטים יוקרתיים ומעוצבים

תכשיטים יוקרתיים ומעוצבים השימוש בתכשיטים יכול לשנות את מראה העונד אותם מקצה לקצה. שימוש נכון בתכשיטים יכול להעביר מסר על האדם העונד אות

פורסם: 7/14/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית אופנה
תכשיטים יוקרתיים ומעוצבים
 
השימוש בתכשיטים יכול לשנות את מראה העונד אותם מקצה לקצה. שימוש נכון בתכשיטים יכול להעביר מסר על האדם העונד אותם לא פחות מהבגדים אותם הוא לובש. לכל אורך ההסטוריה האנושית ואפילו בימינו, התכשיטים הם סמלים, עוד נדבך המספר את הסיפור עלינו. בעולם שלנו המעטה החיצוני הוא בעל חשיבות עליונה והתכשיטים הם עוד דרך להתבלט, לנצוץ, לדאוג שישמו לב אלינו. יש מבחר עצום של תכשיטים ובתוכו הם יכולים להיות שונים אלה מאלה כמו היום מהלילה. טרנד החזרה למקורות שמתפשט לכל עבר ואפילו הגיע עד מחוזות הסלבריטי מעבר לים הוא אחת הדוגמאות הטובות לכוח שיש לתכשיטים, החורג מהצורך להתקשט. באמצעות תכשיטים בעלי מוטיבים מהקבלה והמיסטיקה היהודית האדם מספר במה הוא מאמין, מחזק את אמונתו, שומר על היקרים לו וגם מקפיד להיראות טרנדי ומעודכן אופנתית. מעצבי תכשיטים רבים קפצו על הגל הזה והחלו לפתח ולעצב קולקציות תכשיטים ובהם מוטיבים מהמקורות ומהפולקלור המיסטי היהודי. תוך שימוש בחומרים יקרים כמו זהב ואבנים יקרות בשילוב עם עור וחומרים נחותים יותר, נוצרו יצירות תכשיטים מקוריות ובעלות כוח שחורג את עולם האופנה. כמובן שהעובדה שכוכבות קולנוע ומוסיקה מתהדרות בתכשיטים האלה - גם לא יכלה להזיק לעסקים.
 
מעצבי התכשיטים מנסים למצוא את הדבר הבא. לעשות משהו בתחום התכשיטים שעוד לא עשו. המרדף הזה מביא ליצירות מעניינות ומקוריות בתחום. נעשים שימושים בחומרים חדשים שלא היו נהוגים בתכשיטים בעבר. חומרים טבעיים יותר שעברו טיפולים לחיזוק אמידותם. גם הטרנד הירוק שמבקש לשמור על הסביבה ועל כדור הארץ. כל נושא האקולוגיה והמאבקים החריפים כנגד כריית יהלומים באפריקה הביאו לחיפוש אחר חומרים אלטרנטיביים בתחום התכשיטים. גם עיצוב התכשיטים הוא תחום דינמי המחפש דרכי ביטוי חדשות ויוצאות דופן. אפשר למצוא תכשיטים המנסים להתכתב עם עיצובים קלאסיים וגם תכשיטים בעיצוב עתידני, חדש ומקורי.