דף הבית

 
 
 
   
 
שידות עץ למידוף חדרי מגורים

 במאמר זה נספק את כל המידע על איתור שידות אחסון מתאימות.


פורסם: 6/29/2021

מאמר זה שייך לקטגוריית לבית

 שידות עץ למידוף חדרי מגורים – כל מה שרציתם לדעת על בחירתן

שידות עץ הן התקני אחסון מרכזיים בחדרי מגורים, בייחוד בחדרי שינה. כיצד מומלץ לבחור אותן? במאמר זה נספק את כל המידע על איתור שידות אחסון מתאימות. חשוב שתדעו כי אנו לא מכווינים כאן לרכישת שידות מיטה, אלא לרכישת כלי אחסון מרכזי בחדר שניתן להציב לצד הארון. השידה מאפשרת הנחת חפצים שונים, לרבות ספרים, על כוורות ובכך לספק את תשתית האחסון של החדר.

גבשו את מערך המדפים של השידה הנבחרת

חשוב לתכנן את מבנה המדפים בהתאם לתכולה שאתם מבקשים לאחסן בחדר: ספרים, משחקים, כלי עבודה, אחר. האם מדובר על מדפים פתוחים או סגורים עם התקן כמו דלת או מגירה? האם מדובר בשילוב של מספר תאים מסוגים שונים? מה יהיה גובה השידה המשוער? האם יש שקעי חשמל ברחבת הקיר המיועדת? אולי כדאי להתעניין כבר עכשיו בגובה כדי לראות שזה מתאים, או לחילופין, לבדוק אופציה של התקנת השידות ללא הגב האחורי.

גבשו את עיצוב שידות העץ הנדרש

האם השידות יהיו מבוססות על הגוון הלבן? על הגוון החום? כיצד הן ייראו? מודרניות? בעיצוב אותנטי? האם השידות ייראו ישרות פלס בתאי האחסון שלהן או שיידרש דגם עם תאים ברמה מסוימת של גילוף? אנו ממליצים לגבש את העיצוב בהתאם למבנה החדר. בדרך כלל, חדרי ילדים הם חדרים מודרניים במראם הפנימי ולכן שידות עץ מודרניות הן שיתאימו לסיטואציה במרבית המקרים.

ישמו את הבחירה באמצעות הדמיית מחשב מתקדמת

הדמיית המחשב תאפשר לכם להיחשף למספר דגמי שידות עץ מבלי לצאת מהבית. הדגמים הללו יכולים להיות מזוהים על ידיכם בהתאם לעיצוב ולמבנה השידות אותם גיבשתם בתחילת התהליך, ככתוב בפרקים שלעיל. זיהיתם את הדגם שאתם מעוניינים לרכוש? אל תיחפזו לפני שתעיינו בדף המידע ותאששו כי מדובר על שידות עץ מהסוג שאתם אכן מייחלים לו: הצבע הוא הצבע שאתם מעוניינים שיתהווה על השידה, מידות העובי הן כפי המצופה, והמידות הממשיות מתאימות להצבה במרחב שקבעתם.