דף הבית

 
 
 
   
 
אלבום מעוצב - מתנה מיוחדת לכל אירוע

אלבום מעוצב - מתנה מיוחדת לכל אירוע כולנו מסתובבים עם מצלמות במשך חיינו ומצלמים אירועים משפחתיים מיוחדים ואת ילדינו שגדלים. התמונות הם ה

פורסם: 7/15/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית מתנות
אלבום מעוצב - מתנה מיוחדת לכל אירוע
 
כולנו מסתובבים עם מצלמות במשך חיינו ומצלמים אירועים משפחתיים מיוחדים ואת ילדינו שגדלים. התמונות הם הקולאג' של חיינו ואנו אף עורכים אותן לפי תאריכים באלבומים יפם, כך שיישארו למזכרת עד. בממוצע, אנו מצלמים למעלה מעשרת אלפים תמונות במשך חיינו. יש כאלה שאכן מרכזים את התמונות באלבומים מסודרים, אך היום, ישנם אלבומים דיגיטליים וניתן לסדר את התמונות במחשב שלנו. ניתן לעצב אלבום כי אלבום מעוצב מתנה מיוחדת לכל אירוע זה משהו מרגש שכל אחד מיקירנו ישמח לקבל.  פשוט להכין את האלבומים הללו, ואם תשתפו את בני המשפחה, ייצא תחת ידכם אלבום מעוצב ומיוחד. אם יש לכם חבר מהצבא שיש לו יום הולדת תוכלו לתת לו אלבום מעוצב מתנה מיוחדת לכל אירוע, לבטח זו תהיה המתנה הכי מיוחדת שקיבל במשך חייו.
 
אלבום מעוצב - מתנה מרגשת להורים
 
כאשר הורינו מתבגרים, הם אוהבים תמיד להתרפק על העבר. כאשר להורים שלנו יש יום נישואין ואנו כבר בעלי משפחה משלנו, אין כמו אלבום מעוצב מתנה מיוחדת לכל אירוע, אלבום זה, ירגש אותם מאוד והם יודו לכם. מי שאוהב לסדר את התמונות שלו בעיצוב מיוחד ובצורה מסודרת, יוכל לסדר את התמונות הרבות ממילא נמצאות על המחשב, ואף ישנה סכנה שיאבדו, אם המחשב מתקלקל חלילה. מי שמעוניין בעיצובים חדשניים ומקצועיים, יוכל תמיד לתת את התמונות לבתי דפוס המתמחים בהכנה של אלבומים דיגיטליים מעוצבים. תוכלו לתת גם כמה רעיונות שלכם למעצב הגרפי של  האלבומים הדיגיטליים בבית הדפוס והאלבום שתמיד רציתם יהיה מושלם.
 
האלבומים של פעם בעיצוב חדשני ומיוחד
 
אלבומים ישנים, סופם להתפרק ,וכך אנו מאבדים תמונות ישנות שיש להם ערך נוסטלגי גדול. הצורך באלבומים דיגיטליים, היה ברור וחברות הדפוס והטכנולוגיה של היום, יצרו עבורנו את הפתרון האידיאלי באמצעות אלבום מעוצב מתנה מיוחדת לכל אירוע. לא לכולנו יש את התקציב להפקת אלבומים אלו באמצעות בתי הדפוס, וישנה תוכנה במחשב שניתן להוריד המיועדת לעיצוב אלבומים דיגיטליים.  העיצוב יהיה ייחודי ואתם תתגאו בו, כי אתם עיצבתם את האלבום שלכם.