דף הבית

 
 
 
   
 
דלתות כניסה לבית

דלתות הכניסה לבית מהוות אחד מפריטי הרכוש הקבוע החשובים ביותר שיהיו לכם בנכס מגורים. הן צפויות לשמש אתכם למשך שנים רבות, ועל כן הן חייבות להי


פורסם: 5/22/2018

מאמר זה שייך לקטגוריית לבית

 

דלתות כניסה לבית 

דלתות הכניסה לבית מהוות אחד מפריטי הרכוש הקבוע החשובים ביותר שיהיו לכם בנכס מגורים. הן צפויות לשמש אתכם למשך שנים רבות, ועל כן הן חייבות להיבחר בקפידה, תוך הבטחה שמדובר במוצר איכותי וללא דופי. בשונה מהתפיסה שהייתה מקובלת בשנות התשעים ובתחילת שנות האלפיים, דלת עץ יכולה לשמש כדלת כניסה. לכן, אם עיצבתם את הבית עם צבעי עץ, אתם יכולים לבטא זאת גם עם דלתות כניסה תואמות. הסוד טמון בבחירת העצים באופן נכון. עצים כמו מהגוני, אגוז אפריקאי, מייפל, אלון וונגה נחשבים עמידים מאד, ובעלי צפיפות חומר גדולה, המאפשרת למשטח להיות חשוף להשפעות האקלימיות מבחוץ. ברם, עליכם לוודא גם שהעצים נבדקו ונמצאו לא חשופים ללחות, והודבקו בצורה סימטרית ומדויקת.

כך תדעו שמציגים לכם דלתות יוקרה

דלתות יוקרה צריכות להיות עמידות ובטוחות לשימוש בפאן הפונקציונלי, אותו אמדנו בפתיחת מאמר זה. אם הן קלות לגרירה, נטרקות באופן שקט ומכילות צילינדר עם מנגנון הגנה כמו כרטיס שכפול – הרי שהפונקציונליות של הדלת משתבחת. אבל דלתות יוקרה צריכות להגשים גם התאמה לעיצוב הבית שלכם ומבואת הכניסה אליו. לא כל בית וכל גינה נראים אותו דבר, ולכן מומלץ שתעיינו בפרק הבא אשר דן בהתאמה דקורטיבית של הדלת לבית.

דלת כניסה לבית

הדלת מצביעה על עיצוב הבית – כך תבחרו אותה נכון

כבר כשהאורח מתבונן בדלת שלכם, הוא אמור להבין מה מחכה לו בתוך הבית. דלת חומה, למשל, מעידה בדרך כלל על צביון עתיק. אם יש בה פיתוחים וגילופים מלבניים זה סממן מובהק לעיצוב קלאסי, שבדרך כלל מהווה חלק מתבנית העיצוב הכפרית. בשונה מכך, כשהדלת חלקה ונוטה להיות מבריקה היא עשויה לסמל עיצוב בורגני, ובדרך כלל היא מחוברת למשקוף מלבני חד שמחזק את הדימוי הזה. לעומת זאת, לדלת מגולפת קלאסית יש נטייה להיות מוקפת במשקוף עגול מעט, ואפילו גלילי, וזה מחזק מאד את המוטיב הכפרי. אם אתם יודעים מה צפוי להיות עיצוב הבית שלכם, אנו ממליצים לבחור דלתות כניסה מעוצבות על פי כך. אם הבית כבר עוצב, ומדובר על החלפת הדלת, בחנו את קווי המתאר של חלונות בלגיים, עץ או אלומיניום אשר ברשותכם, כולל פרופילים, ושל דלתות פנים נלוות והסיקו את מסקנותיכם.

דלתות עץ בבית מודרני? זה אפשרי! מומלץ להתאים חלונות עץ נלווים

כאשר הבית משרה אווירה מודרנית, ומכיל פריטים מעוצבים בעלי צביון שכזה, המבוססים על צבעי זכוכית בהירים, ניתן ורצוי לבטא את זה על דלתות כניסה אשר אתם מתעתדים לקנות. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לגשת אל מחלקת חלונות עץ בחנות הדלתות, ולהתאים דלת עם פלטות שקופות או בעלת גוונים שונים של כחול. חלונות עץ אלו לא רק שיחזקו את הדימוי המודרני בבית, אלא גם ישפרו את תנאי בקרת הכניסה אליו ויאפשרו לכם להתבונן בנעשה בחוץ, מבלי שבצד השני יוכלו לתצפת עליכם.