דף הבית

 
 
 
   
 
הגדלת חזה - כל המידע

הגדלת חזה - כל המידע הגדלת חזה הוא אחד מניתוחי הפלסטיקה הפופולאריים והמבוקשים ביותר בקרב נשים בעולם בכלל ובישראל בפרט. הגדלת חזה היא בעצם ה

פורסם: 6/23/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית נשים

הגדלת חזה - כל המידע

הגדלת חזה הוא אחד מניתוחי הפלסטיקה הפופולאריים והמבוקשים ביותר בקרב נשים בעולם בכלל ובישראל בפרט. הגדלת חזה היא בעצם האפשרות של כל אישה באשר היא לשנות את גודל החזה הנתון שלה לכל גודל גדול אחר. הרבה מאד נשים מקשרות חזה גדול ושופע עם פרץ של נשיות, עם בשלות מינית, הרבה נשים רואות בחזה כאמצעי כוח ואמצעי משיכה דומיננטי של גברים וכל אחת היתה רוצה ללבוש חולצה עם מחשוף נאה ולהרגיש מושכת, שלא נדבר על להכנס לבגד ים ולשכב על החוף בידיעה שהחזייה של בגד הים מכילה הרבה יותר.

 
יש נשים שהחזה שלהן כמעט ולא התפתח בגיל ההתבגרות ויש כאלה שהגודל שלו קטן מאד או לא פורפורציונלי למימדי הגוף באופן כללי ואז אותן נשים למעשה מעוניינות לבצע הגדלת חזה. יש נשים שיש להן חזה בינוני וסביר לחלוטין והן עדיין פונות לביצוע של הגדלת חזה כי הן רוצות אפילו חזה הרבה יותר גדול ממה שיש להן. מאחר והניתוח הזה של הגדלת חזה הפך להיות כה נפוץ וכה מבוקש, כך גם קמו להם הרבה יותר מכונים ומרפאות שיכולים לבצע את הגדלת חזה.
 
עם זאת, חשוב מאד להיות עירניות לגבי כל מכון וכל מרפאה. אל תלכו סתם לאיזה מקום כי הוא נראה לכן נחמד או כי המחיר שם נמוך, כדאי קודם לביצוע של הגדלתחזה לבצע סקר שוק מקיף לגבי מרפאות, בתי חולים, רופאים ומחירים ורק לאחר מכן לבצע את ההחלטה. חשוב עדיין לזכור כי מדובר בגוף שלנו ומדובר עדיין בניתוח שלו סיכונים ולכן צריך לבחור מרפאה מהימנה ובעלת ותק וניסיון לביצוע הגדלת חזה. כדאי לשאול נשים שאתן מכירות שעברו הגדלת חזה כדי לקבל המלצות על מנת לבצע הגדלת חזה במקום הטוב, האיכותי, המיומן והמנוסה ביותר.