דף הבית

 
 
 
   
 
טיולים בנגב

טיולים בנגב המדריך המקוצר לטיולים מרתקים בנגב ! קראו ותהנו אין ישראלי , צבר , שלא מכיר היטב את הנושא של טיולים בנגב . כולנו טיילנו ב

פורסם: 6/23/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית מלונות
טיולים בנגב
 
המדריך המקוצר לטיולים מרתקים בנגב ! קראו ותהנו
 
אין ישראלי , צבר , שלא מכיר היטב את הנושא של טיולים בנגב . כולנו טיילנו בנגב , לכולנו היה חם , קר ואפל שם , כולנו נהננו מנופים אדירים , מחיות בר החיות רק באזור המדבר הזה ועוד . לכולנו ניתנה הדרכה מדויקת של מדריכה חיננית בבית ספר " שדה " במסגרת טיולים בנגב אלה וכולנו מכירים היטב גם את המצוקים הגבוהים והמסוכנים הקיימים ברבבות בנגב הצחיח . אך מתי ביקרתם בנגד לאחרונה ? מתי שמתם פעמיכם לאזור הדרומי והלא מיושב יחסית הזה בארץ ישראל ? אני משוכנע שלפני זמן רב . בשל כך ובהתאם לזאת , נסקור בכתבה זו את הנושא של טיולים בנגב לקהל המבוגר יותר. אין אני מתכוון במונח " מבוגר " לקהל הקשישים אלא הכוונה היא להתייחס לקהל בגילאי 20 פלוס ( ומעלה כמובן ) שנוצר בליבו פינה חמה לנגב אך לא ביקר שם מזמן .
 
מה לקחת לאותם טיולים בנגב ?
 
נתחיל בנושא החשוב של ההכנה לאותם טיולים בנגב . אז מה אנו צריכים לקחת איתנו כדי להבטיח שהטיול יעבור בצורה חלקה ומהנה ? להלן כמה דברי חובה לטיולים אלה בנגב .
 
א. חייבים אנו לקחת איתנו כמויות גדולות של מים . הנגב הוא האזור הצחיח בישראל ובמהלך היום חם שם , חם שם מאוד . בשל כך ובהתאם לזאת כמה ליטרים טובים של מים הינם חובה של ממש כדי שלא להתבייש ולגמור את הטיול בנגב עם התייבשות חמורה ופינוי מוסק לבית החולים קרוב .
 
ב. עוד תכשיר שצריכים אנו לקחת עימנו הוא ספריי נגד זבובים . מדובר בפריט חובה של ממש בטיולים אלה בנגב משום שיש שם זבובים ומזיקים טורדניים רבים .