דף הבית

 
 
 
   
 
יועץ השקעות

יועץ השקעות כל מטרה של יועץ השקעות, היא להשקיע את כספי לקוחותיו באפיק השקעה סולידיים ולייצר עבור הלקוחות רווח. כל יועץ השקעות חייב להתייחס

פורסם: 6/23/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית עסקים

יועץ השקעות

כל מטרה של יועץ השקעות, היא להשקיע את כספי לקוחותיו באפיק השקעה סולידיים ולייצר עבור הלקוחות רווח. כל יועץ השקעות חייב להתייחס ליכולותיו של כל לקוח ולבנות עבורו את תיק ההשקעות שיתאים לו מבחינה ספציפית.  כל יועצי ההשקעות, עוקבים אחר השינויים בכלכלה או במצב הביטחוני ומכניסים את הנתונים הללו למערכת שיקולים. כל יועץ השקעות, חייב להיות עם היד על הדופק על מנת לדעת להשקיע בתבונה את תיקי ההשקעות עבור לקוחותיו. בת ההשקעות השונים הם גופים פיננסיים שמציעים הרבה אפיקי השקעה שונים כמו למשל קרנות נאמנות, קרנות פנסיה, קופות גמל, תעודות סל ועוד. ההשקעה באמצעות בית השקעות זו האפשרות הטובה ביותר לאנשים שמעוניינים להשקיע את כספם בבורסה וליצור רווחים.

מדוע אנו זקוקים ליועץ השקעות?

שוק ההון הוא שוק דינאמי ולכן ישנם יועצי השקעות שיודעים היכן להשקיע עבורנו את הכסף בדרך הכי סולידית על מנת שלא ניקח סיכונים מיותרים. הרבה אנשים היום משקיעים בשוק ההון בגלל המצב הכלכלי במדינה. ההצלחה של הלקוח היא ההצלחה של יועץ השקעות. יועצי ההשקעות השונים, יודעים מתי לערוך שינוים מהירים על מנת להציל כספים של לקוחות או לגרום להם להניב תשואות. יש הרבה אנשים שלומדים את שוק ההון על מנת ללמוד כיצד לסחור בבורסה ובהרבה מקרים לחסוך את העמלה של יועצי ההשקעות. מי שמעוניין להשקיע בבית השקעות, רצוי שיערוך סקר שוק על מנת לדעת מה העמלות שגובים בתי ההשקעות השונים.  

יועץ השקעות פרטי

יש יועצי השקעות פרטיים שמקבלים שכר ישירות מהלקוחות עבור שירותי ייעוץ והשקעות. היועץ הפרטי, אינו מתחלק ברווחים עם הלקוחות ואינו מקבל אחוזים מהעמלות. התפקיד של יועץ השקעות הוא לייעץ ללקוחות ולקבל החלטות מקצועיות אם למכור או לקנות. יועץ השקעות טוב, יוכל לבנות תיק השקעות שיתאים ללקוח. בדרך כלל ליועצי השקעות פרטיים, יש לקוחות מצומצמים יותר והשירות יהיה הרבה יותר יעיל וטוב עבור הלקוחות הפרטיים. הרבה משקיעים עוברים קורסים שונים בשוק ההון, על מנת להבין את סוגי ההשקעות שלהם ולהבי אף את שפתו של יועץ ההשקעות.