דף הבית

 
 
 
   
 
מוצרי פרסום - הדרך לשיווק העסק

מוצרי פרסום - הדרך לשיווק העסק מוצרי פרסום רבים מחולקים בחינם וניתנים כמתנות ללקוחות על ידי חברות שונות. מוצרי פרסום מקיפים רבים מאיתנו

פורסם: 7/21/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית פרסום
מוצרי פרסום - הדרך לשיווק העסק
 
מוצרי פרסום רבים מחולקים בחינם וניתנים כמתנות ללקוחות על ידי חברות שונות. מוצרי פרסום מקיפים רבים מאיתנו בחיי היום יום שלנו גם אם אנו לא שמים לב לכך או כי אנו לא יודעים כי אלו מוצרי פרסום. מוצרי פרסום הם למעשה מוצרים שונים אשר יש עליהם לוגו של חברה מסוימת. מוצרי פרסום משמשים כמעין פרסומות ניידות אשר מקיפות אותנו מכל עבר גם אם הם אינם נראים לנו פרסומות בולטות. למעשה כל ספל קפה אשר מוטבע עליו סמליל של חברה מסוימת, כל פד לעכבר שיש עליו לוגו של חברה וניתן על ידה כמתנה, תיק גב עם סמל של חברה סלולרית, שעון קיר במשרד של רופא כלשהו עם שם של חברת תרופות מפורסמת הם רק מעט דוגמאות שיכולת להמחיש מהם מוצרי פרסום.
 
מוצרי פרסום ניתנים כמתנה לא רק ללקוחות אלא גם לבעלי מקצוע שונים אשר הלקוחות רואים אותם משתמשים במוצרי פרסום. למשל, חברות התרופות למשל מחלקות לרופאים שונים מוצרי פרסום בחינם. הרופאים נהנים מהשימוש באותם מוצרי פרסום והלקוחות נחשפים לשמות החברות אשר מוטבעות על מוצרי פרסום. כך נדמה לא פעם ללקוחות השונים כי הרופאים ממליצים על אותם מוצרי פרסום למרות שלא תמיד כך הדבר.
 
מוצרי פרסום רבים מחולקים לעתים על ידי חברות שונות כמעין מתנות או צ'ופרים ללקוחות. למשלף כאשר פותחים חשבון בנק חדש מקבלים לעתים עט עם לוגו, בעברית סמליל, של אותו הבנק מה שנחשב למוצר פרסום לכל דבר ועניין. ישנן חברות אשר ניתן לקנות מהן מגוון רחב מאוד של מוצרי פרסום ועל כן אין כמעט מוצר שאי אפשר לחלק אותו בתור מתנה ושהוא יהיה מוצר פרסום. מחשבונים עם שם של חברה או שם של בנק, כאמור עטים ספלי קפה לנשיאה – הם רק חלק קטן ממגוון רחב מאוד של מוצרי פרסום.