דף הבית

 
 
 
   
 
סביבה נקיה מעטלפים

סביבה נקיה מעטלפים: הרחקת עטלפים באמצעות מכשור אלקטרוני העטלפים, גורמים הרבה מאוד נזק ולכלוך, במיוחד על הקירות החיצוניים של הבית. יש לצי


מערכת
פורסם: 7/29/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית ניקיון

סביבה נקיה מעטלפים:

הרחקת עטלפים באמצעות מכשור אלקטרוני

 

העטלפים, גורמים הרבה מאוד נזק ולכלוך, במיוחד על הקירות החיצוניים של הבית. יש לציין, כי העטלפים מהווים מטרד רציני, אך יש להדבירם באמצעות הרחקת עטלפים באמצעות מכשור אלקטרוני. הדברה מסוג זה, נעשית באמצעות מכשור מתקדם שמשדר גלי קול בתדר גבוה, שרק העטלפים שיש להם חוש שמיעה מאוד מפותח, יוכלו לשמוע את הצלילים שלבטח יהיו הם צורמים, והם פשוט יתרחקו מהמקום. הפעולה של הרחקת עטלפים באמצעות מכשיר אלקטרוני, היא אינה הדברה, כי אם הרחקה ובבעל החיים אינו נפגע מפעולה זו. ההדברה האלקטרונית, היא חדשה יחסית ומתבצעת במכשור שאנו מזיק לבעלי החיים. יש יתרונות רבים כאשר בוחרים באמצעי כמו הרחקת עטלפים באמצעות מכשור אלקטרוני, העטלפים אינם מתים, אין פגרים בחצר או צחנה של הפגרים, והחצר נשארת לנו נקייה.

 

אילו בעלי חיים לא ניתן להדביר אמצעות הדברה אלקטרונית?

 

ניתן להדביר יונים, חולדות, עכברים וכן, הרחקת עטלפים באמצעות מכשור אלקטרוני, אך אי אפשר להדביר חרקים כמו תיקנים, קרציות, נמלים פרעושים וזבובים באמצעות הדברה זו. היתרונות הנוספים בהדברה זו, שהיא אינה מזיקה לבני האדם. יותר אנשים מתעניינים היום בהדברה הירוקה. למי שיש עצי פירות בחצר ביתו ודאי מכיר את נזקי עטלף הפירות. עטלף פירות נוהג להשאיר אחריו לכלוך רב, יריקות וזוהמה. כדאי שברגע שהוא רואה לכלוך כמו מיצי פירות וצואת עטלפים על הקירות החיצונים של הבית, פשוט להזמין הרחקת עטלפים באמצעות מכשור אלקטרוני. אם יש לכם ילדים קטנים, או אנשים הסובלים מבעיות בדרכיח הנשימה הדרך הטובה ביותר היא, לפנות לחברות הדברה המתמחות בכל סוגי ההדברה הירוקה, הכוללת גם הדברה אלקטרונית.

 

היכן כדאי למצוא חברת הדברה המתמחה בהדברה אלקטרונית?

 

חשוב שכאשר אתם פונים לחברה שמתמחה עם הדברה אלקטרונית, לומר לה באיזה בעל חיים מדובר. כדאי כי נציג יגיע למקום, על מנת שיוכל להעריך איזה ציוד וכמה מכשירים אלקטרוניים יש להביא עמו. חשוב לפנות לחברות הדברה ידועות ובעלי שם ומוניטין. חשוב כחי תדלו כמה שיותר מידע על חברות ההדברה השוות באמצעות האינטרנט, ואם יש לכם המלצה אז מה טוב יש לבקש אחריות שתהיה תקפה לשנה שלמה. אם הייתם מרוצים מההדברה והשירות אין שום סיבה שחברת ההדברה לא תדביר לכם בכל שנה את הבית או העסק.