דף הבית

 
 
 
   
 
כל מה שצריך לדעת על רכישת יהלומים

כל מה שצריך לדעת על רכישת יהלומים יהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה. בהם מצאה נחמה, מהם התרגשה ונפעמה ובזכותם הראתה לכל העולם שהיא

פורסם: 7/21/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית אופנה
כל מה שצריך לדעת על רכישת יהלומים
 
יהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה. בהם מצאה נחמה, מהם התרגשה ונפעמה ובזכותם הראתה לכל העולם שהיא אהובה ומכובדת.
תפקידי הגברים היו בעיקר לרכוש את אותם יהלומים ועדיף בטבעת.
 
הצהרה זו מאוד נוסטלגית ושוויניסטית אך אין זה פלא שיהלומים חביבים כל כך על נשים רבות וכמובן בלי לפגוע או להיכנס לחלוקת מגדר- גם על המין הגברי.
 
יהלומים כיום משובצים יותר ויותר בתכשיטים המיועדים לגברים ולא שמורים יותר רק לטבעות, ענקים ועגילי נשים.
 
כמו פעם גם היום יהלומים מעידים על יוקרה ומעמד. כל המתקשט ביהלומים מראה לעולם את סמל הסטאטוס שלו.
 
עגילי יהלומים עבור גברים, חפתים ושעונים מעוטרים כולם ביהלומים. שיבוץ יהלומים בתכשטי גברים ונשים כאחד היה מאז ומעולם משאת נפשם.
מתנות של תכשיטי יהלומים ישמחו כל אחד. כדאי ללמוד על טעמו האישי של המועמד לקבל מתנה כה יקרה. יהלומים לבנים או שקופים הם היהלומים הסטנדרטים והנפוצים ביותר. מידת הקשות שלהם ורמת הליטוש משפיעים מאוד על ערך התכשיט. גורם מכריע נוסף ואולי עיקרי, הוא גודלם של יהלומים.
 
קשה למצוא בטבע יהלומים גדולים דיים שישארו גדולים גם אחרי גימור וליטוש. גם מידת נדירות הצבע של יהלומים מייקרת מאוד את ערכם.
 טבעת משובצת יהלום אחד יכולה להיות הולמת ביותר עבור טבעות אירוסין. בבורסה ליהלומים ברמת גן ניתן לחפש את טבעת היהלומים המתאימה ביותר עבורכם.
יש שם עושר ומגוון יוצא דופן וכמובן מקצועיות רבה ביותר של העוסקים במקצוע.
 
שפע העיצובים של תכשיטים משובצי יהלומים עלול אפילו לבלבל את קשיי ההחלטה שבינינו. אמנם ניסינו להצחמק מהגדרות מגדריות, אך את רב עבודות החיפושים והצעות הנישואים כיום מתבצעות על ידי גברים.
ניתן לפנות לתכשיטנים ולעצב טבעות ושאר אביזרים בהתאמה אישית ולשבצם יהלומים לפי טעמכם והעדפתכם האישית.