דף הבית

 
 
 
   
 
רעיונות מיוחדים להצעות נישואין

רעיונות מיוחדים להצעות נישואין אם גם אתם תוהים כיצד לגבש רעיונות מיוחדים להצעת נישואין, כאן נוכל לשתף אתכם במספר טריקים מקוריים שגיבשנו


פורסם: 1/12/2016

מאמר זה שייך לקטגוריית אירועים
רעיונות מיוחדים להצעות נישואין
 
אם גם אתם תוהים כיצד לגבש רעיונות מיוחדים להצעת נישואין בחוות אלנבי חוויה של טעם וטבע, כאן נוכל לשתף אתכם במספר טריקים מקוריים שגיבשנו ברבות השנים. אנו, כאנשי אירועים וותיקים שכבר ראינו איך כל קצוות אוכלוסיית הגברים מתנהלות – מחיילים שהתחתנו מהר ועד לאלו בני ה- 40-50 בעלי ההצתה המאוחרת – הצלחנו לאבחן כיצד הגבר הישראלי מתנהל כשהוא מציע נישואין. בשונה מחברות אירועים אחרות – הגדלנו לעשות ונסענו גם בכל העולם – מארצות ערב ועד ארצות המערב ורשמנו את רשמינו בנושא. לקרוא את השורות הללו יהיה לכם מעניין אם בכוונתכם להציע נישואין לחברתכם.
 
הצעת נישואין בחוף ים בפריפריה הישראלית המרכזית
 
הצעה זו, שמקורה בעיקר בארצות הים התיכון המערביות: איטליה, דרום מזרח צרפת וכמובן ספרד, נעשית מקורית מאד בישראל בקרב שתי אוכלוסיות עיקריות: תושבי הערים הדרומיות לראשון לציון וצפוניות לאשדוד, ומנגד – אנשי אזור השרון. אכן, שני חופי הים המובילים את הצעות הנישואין הללו הם חוף פלמחים הדרומי וחוף אפולוניה הצפוני (שניהם במרכז הארץ אך האחד נמצא ליד ראשון לציון והשני בהרצליה). בתפריט: פריסת שטיח אדום ופנסי LED על הצוק או על הדיונה, הזמנת להקה שתנגן באוויר הפתוח, והצעת הנישואין עצמה בחסות החשיכה.
 
הצעת נישואין לאחר טיסה
 
לרוב, יש 2 יעדים מועדפים על הישראלים בנושא: אילת, או יעדים קרובים כגון קפריסין, יוון ובולגריה. מדובר בטיסה לא ארוכה במיוחד, אבל מבחינת בני הזוג משהו כאן קרה: בכל זאת, לא בכל יום טסים בייחד. יש כאן איזושהי הגדלה של מיסוד היחסים המאפשרת ואקום להציע נישואין. כאן, יש בדרך כלל פחות מקום לאלתור כמו בהצעה שהודגמה בחוף הים (אף על פי שמי שמאד מתאמץ יכול למצוא ספר טלפונים מקומי או לשוטט בגוגל ולהזמין מופיעים), אבל ישיבה במסעדה טובה או הצגה או סרט מקומי יכולים אף הם לעשות את העבודה: בכל זאת, מדובר במיקום זר/ארץ זרה וזה לכשעצמו מרגש מאד.
 
הצעת נישואין בסגנון מרוקאי-ערבי
 
למרבה ההפתעה, זה אפשרי בכל העדות, אבל בתנאי שמציע הנישואין בא מהרקע המדובר: למד את התרבות הזו בבתי ספר, הוכשר כבעל ידע בתרבות זו בשל היותו מוזיקאי בכלי אתני וכד'. ההמלצה המקצועית היא גם לנסוע למדינה ערבית כמו מצרים או מרוקו ולהציע שם את הנישואין, אבל אל תיקחו זאת על עצמכם אם אתם חשים שזה מסוכן בעתות אלה. ניתן לארגן זאת גם בארץ עם התפאורה ותלבושות החינה המתאימות.