דף הבית

 
 
 
   
 
שלטי הכוונה ופרסום במגוון גדלים

שלטי הכוונה ופרסום במגוון גדלים מאז ומעולם שימשו שלטי הכוונה עבור מבקרים בדרכם לכנסים ואירועים. במקרים רבים, המאורעות לא מתקיימים במקומו

פורסם: 7/21/2015

מאמר זה שייך לקטגוריית פרסום
שלטי הכוונה ופרסום במגוון גדלים
 
מאז ומעולם שימשו שלטי הכוונה עבור מבקרים בדרכם לכנסים ואירועים. במקרים רבים, המאורעות לא מתקיימים במקומות שההגעה אליהם טריוויאלית והשלטים נדרשים על מנת למנוע מנהגים להסתבך במסיחים, ולהגיע אליכם ללא גריעת זמן יקר. כך תנהגו על מנת להתאים לאירועים שלכם שלטי הכוונה ופרסום במגוון גדלים.
 
התאימו את השלט לאירוע שלכם
 
מוטב להדפיס על השלט את לוגו האירוע כדי שנהגים יבינו שהשלט מתקשר לאירוע אליו הוזמנו. בנוסף, מוטב להשתמש בפונטים בעלי קשר בלתי אמצעי לאירוע – למשל אם הלוגו מעוגל, להשתמש בפונטים עם מעטפת מעגלית דומה.
 
בחרו את הגודל הרצוי בהתאם למיקומו של הנהג
 
למשל בצומת Tרצוי להציג שלטים קטנים יותר מאשר בנקודה כלשהי באמצע הדרך, שכן צומת Tהוא בלאו הכי נקודת עצירה לנהגים וזה יאפשר להם להתרכז בשלט גם אם גודלו פחות מניח את הדעת ממה שציפיתם. לעומת זאת, באמצע הכביש כשאין זמן להתמהמה חייבים להציג שלטים ברורים שיראו לנהגים באופן מובהק את דרכם לאירוע, כולל סימון של חץ ישר או פנייה בהתאם למסלול.
 
שלטים מעטי מלל לעומת שלטים מרובי מלל
 
בפרמטר זה, בדומה לפרמטר הגודל, זה תלוי-מיקום. ברור כי במקום בו חוקי התנועה כופים עלינו לעצור: ברמזור, בתמרור עצור, ובצומת – השלטים יכולים להיות יותר מפורטים מאשר במקום אחר. במקומות עם תנועה, בייחוד במקומות בהם התנועה סואנת חייבים להמעיט במלל, ולהרבות בסימנים גרפיים: חצים, לוגו האירוע, וכד'.
 
תשתית להצבת השלטים
 
הצבת השלטים ניתנת לביצוע במגוון של דרכים, החל מקיבוע באמצעות ברגים עבים לעמודי מתכת ועד לריתוך על עמודי ברזל. ניתן להציב שלטים מקרטון ביצוע עבה כשהם מודבקים לקירות ומשטחים מרכזיים בצדי הדרכים. בחירת השלטים תלויה בעיקר בתשתית הקיימת בשטח, אך בהיעדרה ניתן לספק גם תשתית להצבת השלטים: עמודים ומשטחי תלייה שונים.
 
ניואנסים אחרונים בטרם ההחלטה על סוגי השלטים
 
חשוב להחליט על גודלי השלטים, גודלי הגופנים הכתובים בתוכם, צורתם של השלטים: ריבוע, מלבן, עיגול או חץ בהתאם לכיוון כמו בשלטים של מע"צ. חשוב להחליט כיצד לקבע את השלט, והאם יש צורך ברכישת אמצעי קיבוע בנוסף לשלטים עצמם, או להשתמש באמצעים המצויים בצדי הדרך.