דף הבית

 
 
 
   
 
כל מה שרציתם לדעת על גיבוש סלונים מעור

כל מה שרציתם לדעת על גיבוש סלונים מעור סלונים מעור מתאימים לחובבי מוצרי ריהוט מעור אמיתי. במאמר זה נלמד כיצד לגבש בביתכם סלון מרשים מבחינה


פורסם: 5/9/2021

מאמר זה שייך לקטגוריית לבית

 כל מה שרציתם לדעת על גיבוש סלונים מעור

סלונים מעור מתאימים לחובבי מוצרי ריהוט מעור אמיתי. במאמר זה נלמד כיצד לגבש בביתכם סלון מרשים מבחינה עיצובית, בטיחותי ברכיבי הישיבה שלו ואטרקטיבי לדעת כל. סלונים מעור ברמה כזו צריכים להיות שאיפתו של כל דייר, בשל היותם חדרי אורחים מרכזיים המייצגים את עיצוב הבית.

כך תדעו שמערכת הישיבה שלכם בטיחותית

כמובן שהידיעה המובהקת ביותר היא המדידה הפיזית, אבל מומלץ לוודא שיש לכם N.S במערכות הישיבה. N.S הנה טכנולוגיית בנייה ייחודית בה יחסי הגומלין בין רכיבי הבסיס של הרהיט (המתכות והעצים למטה) לבין ריפוד העור החיצוני הפיזי יוצרים התאמה למשקל גופו של המשתמש. המשמעות: אף אדם, גם לא איש שהוא כבד משקל, לא יחוש שהרהיט שוקע למטה. תמיד תהיה תחושה של יציבות, במובן זה שהרהיט בטוח לישיבה.

כך תבחרו את פריסת מערכת הישיבה שלכם בתוך הסלון

ניתן לפרוס מערכת ישיבה מסביב לאחת מפאות החדר, בפינה של 2 קירות, באמצעות הטמעת ספה דו ממדית שתשיק לפינה. לחילופין, ניתן למקם את מערכת הישיבה במרכז החדר. הטמעה פינתית מתאימה עבור כל מי שיש לו חדר קטן, לשם חיסכון במשאבי מקום, אבל היא מתאימה גם למי שפרס רצפה דקורטיבית מרשימה שהוא מעוניין שהיא תיקח חלק בעיצוב הסלון באמצעות אי הסתרתה על ידי רהיטים. במקרה כזה, מומלץ לבחור בפריסה פינתית גם אם מדובר בחדר גדול. בכל מקרה אחר, ניתן לבחור גם בפריסה במרכז החדר.

כך תגבשו את עיצוב מערכת הישיבה שלכם

עיצוב עבור מערכות ישיבה של סלונים מעור צריך להתבצע בהתאם לסט הריהוט הקיים בחדר, ואם הוא איננו, ניתן להיעזר בפתרונות אחסון כמו מזנונים וקונסולות. במידה והחדר ריק לחלוטין בשל היותו בשלביו התכנוניים הראשונים, ניתן לגבש תבנית עיצוב חדשה, כפרית, מודרנית או מקורית – בהתווייתכם. בחרו בצבע ובצורה הנדרשים לכל רהיט וגבשו את מערכת הישיבה המושלמת בסלונכם.

כך תתכננו את שולחן הסלון שלכם

עיצוב – בהתאמה למערכת הישיבה שתכננם לעיל. יש לבחור בצבע ובצורה הנדרשים לעיצוב. אם החלטתם על עיצוב כפרי, מומלץ לבחור בשולחן עגול ואם החלטתם על עיצוב בורגני, שולחן מלבני יהיה מתאים יותר. בחרו גם בנוסחת הצבע הנכונה שתשתלב יפה עם מערכת הישיבה.
מבנה – ניתן לבחור במבנה אחיד, המבוסס על רהיט אחד מרכזי, או במבנה מפורק של 2-3 שולחנות שניתן להפרידם לפינות קפה על פי הצורך.
 
 
עשוי לעניין אתכם גם: כורסאות טלויזיה