דף הבית

 
 
 
   
 
ספות בעיצובים שונים לבית הלקוח

ספות בעיצובים שונים לבית הלקוח מעוניינים לגבש ספות בעיצובים ייחודיים לבתיכם? במאמר זה אנו נספק לכם את כל המידע על עיצוב ותכנון ספות לבית.


פורסם: 9/23/2021

מאמר זה שייך לקטגוריית לבית

 ספות בעיצובים שונים לבית הלקוח

מעוניינים לגבש ספות בעיצובים ייחודיים לבתיכם? במאמר זה אנו נספק לכם את כל המידע על עיצוב ותכנון ספות לבית. נכיר עיצובים של ספות ומשם נצא למסלול הבטוח לבחירתן. כאשר אתם מעוניינים לבחור ספות, יש לכם מספר אפשרויות של עיצוב אשר ניתן לממש בבתיכם. להלן הן.

עיצוב מודרני המבוסס על מינימליזם ומרקם בהיר

עיצוב זה מתאים לכאן ולעכשיו. ספות בעיצוב זה ניחנות בעור או בד חלקים ללא פיתוחים ותפירות מיוחדות ובעצים ישרי זווית ללא גילופים. ספות אלו מתאימות לכל מי שמתעניין בבית בעל עיצוב מודרני ובו ספות בעלות מראה עכשווי. ספות אלו מעניקות למשתמש בהן את התחושה של עיצוב בן זמננו, וזה מה שנדרש על מנת לעצב את הסלון שלכם ברוח זו.

עיצוב עתיק המבוסס על ספות עץ ובצבעי עץ

עיצוב זה מתבסס על העץ לא רק כחומר גלם עיקרי אלא גם כצבע עיקרי ברפידות הישיבה, עור ובד. ספות אלו ניחנות בעיצובים מיוחדים המתבססים על מרקם קפיטונז' כפתורים במשענות העור או בתפירות מיוחדות של עור ובד במרקמים שונים. ספות אלו מתאימות לחובבי עיצובי הווינטאג' ועל כן מאד מתאימות למי שמחפש את היחיד והמיוחד, את מה שהיה כאן פעם לפני 30-70 שנים.

בחירת עיצובי ספות ייחודית בהדמיית מחשב ללא צורך לנסוע לחנות

את הבחירה של ספותיכם ניתן לממש באמצעות הדמיית מחשב של חנות רהיטים. בעזרתה, תוכלו לבחור את הספות מבלי לנסוע לחנות, תוך קבלת כל התנאים שאתם צריכים לשם מימוש הרכישה באותה חנות: צפייה בתמונות קרובות לגודל הטבעי, צפייה במפרט המידות, צפייה במפרט הטכני של חומרי הייצור וגיבוש דעה לגבי בחירת הדגם הנדרש בתוך דקות. אם גיבשתם תכנון עיצובי לספה שלכם, שלב זה יהיה לכם קל ופשוט מאד למימוש.

ארנה רהיטים – ספות בעיצובים מיוחדים

בואו לממש את בחירתן של ספות בוטיק בחברת ארנה רהיטים! כאן תוכלו לבחור ספות בעיצובים שונים, מהמודרניים ביותר ועד לספות עתיקות עם תפירות אומנותיות וגילופים מיוחדים. הספות של ארנה רהיטים מציעות למשתמש את כל מה שהוא זקוק לו בכדי ליהנות ממבחר אדיר, מעיצובים מרחיקי לכת ומעל לכל מנוחות חסרת פשרות שרק בחנויות ריהוט מקצועיות ניתן לממש. בואו לרכוש את ספת חייכם בבית ארנה רהיטים וליהנות מכל מה שאתם צריכים בסלונכם. ניתן לרכוש מערכות ישיבה קומפלט ובכך להתחיל להצעיד את סלונכם בדרך העיצוב בה בחרתם עבורו.